Асортимент
shopping_cart
Bull Machines

Bull Machines

Фільтр
Ціна, € expand_more
Категорії expand_more
2

Екскаватори навантажувачі Bull

Bull Machines – найбільший виробник навісного обладнання для спецтехніки в Індії, і один з провідних виробників навантажувачів в своєму класі.

В Україні представлена найбільша модель виробника – це екскаватор-навантажувач Bull HD100. Машина оснащена перевіреним двигуном Perkins потужністю 100 к.с. Трансмісія – ZF з перемиканням під навантаженням з вбудованим гідротрансформатором, мости – Carraro. Привід – 4 WD.

Вантажопідйомність екскаватора-навантажувача – 3300 кг (об'єм ковша-навантажувача – 1,2 куб.м). Робоча висота – 3,61 м.

Об'єм екскаваторного ковша – 0,27 куб.м. Максимальна робоча висота – 6,77 м. Навантажувач комплектується різними типами навісного обладнання, в залежності від поставлених завдань.

Екскаватори навантажувачі Bull

Понад 15 років компанія BULL MACHINES виробляє спецтехніку та будівельне обладнання найвищої якості, щоразу підтверджуючи свою бездоганну репутацію.

Екскаватор навантажувач BULL HD100 – це багатофункціональна машина, яка, завдяки широкому асортименту навісного обладнання, може використовуватися для будь-яких завдань та замінити цілий парк вузькоспеціалізованої техніки. HD 100 – найбільший представник із лінійки екскаваторів навантажувачів BULL Machines – виробника №1 в Індії.

Потужність колісного навантажувача та багатофункціональність компактного екскаватора об'єднані в одній динамічній машині з високою продуктивністю та економічною ефективністю. Це саме те, що потрібне для переходу до нового рівня роботи. Екскаватор Bull надійний у роботі та невибагливий у технічному обслуговуванні. Відрізняється високою продуктивністю, універсальністю та економічністю.

У нашій компанії «ЄвропаАвто» ви можете замовити додаткове обладнання для екскаватора Bull:

 • Компактна дорожня ковзанка
 • Гідромолот
 • Відвал для навантажувача
 • Ківш для каменю
 • Вила палетні
 • Захоплення для тюків
 • Ківш траншейний
 • Ківш високого розвантаження
 • Фронтальний щелепний ківш
 • Стандартний універсальний ківш

 BULL – це партнер, якому можна довіряти

Застосування екскаваторів навантажувачів Bull (Булл) у бізнесі

Будівельна техніка BULL MACHINERY – це малогабаритні та середні колісні фронтальні навантажувачі BULL індійського виробництва. Головне завдання для виробників – це постійне впровадження інноваційних технологій у різні галузі виробництва та застосування високоефективних робочих процесів. Виготовляючи екскаватори навантажувачі булл невеликого тоннажу, від 1,2 до 3,2 т, фірма займає одну з провідних позицій на ринку спецтехніки.

Машини Булл мають маркування CE. Вона гарантує безпеку даних машин для екології, тому їх експлуатація та продаж дозволені на території ЄС. Сертифікат якості відповідає ISO 9001-2011, це говорить про те, що якість виробленої техніки знаходиться на високому рівні та відповідає міжнародним стандартам.

Екскаватор навантажувач BULL (Булл) багатофункціональний та високоефективний. Його покупка одразу замінить кілька одиниць спеціальної техніки. BULL навантажувач виконує такі завдання:

 • навантаження,
 • розвантаження,
 • транспортування,
 • розчищення,
 • земляні роботи тощо.

За допомогою додаткового навісного обладнання машини можуть використовуватися для такелажних робіт, розвантаження довгомірних вантажів та прибирання снігу. Універсальність та компактність спецтехніки BULL дозволяє використовувати її для індивідуального та масштабного будівництва.

Продуктивність та ефективність екскаваторів BULL

Для забезпечення максимальної продуктивності екскаватор BULL оснащений повнопривідним (4WD) диференціалом, що самоблокується. Він забезпечує надійне зчеплення навіть у найважчих умовах. У будь-який момент може бути включений режим 2WD (два провідні колеса – задні або передні), щоб зменшити знос шин об дорожнє покриття.

Стріла та задній держак у ковша для копання мають однакову довжину, що дає можливість оператору копати впритул до машини. Це дозволяє заощаджувати паливо на переміщення для докопування.

Екскаватор добре проявляє себе на нерівній місцевості завдяки високому кліренсу та повороткості. Кут розвороту ковша - 201°, це забезпечує можливість вільного доступу машини до робочої зони в обмежених просторах.

Найбільш популярні області застосування екскаватора (у побуті називається «трійка») – це земельно-ґрунтова обробка (різні земляні роботи), навантаження та розвантаження, а також перевезення.

Чому вигідно купити екскаватор навантажувач BULL в компанії «ЄвропаАвто»

Злагодженість команди, професіоналізм, гнучкість рішень, постійне підвищення кваліфікації та мобільність – основні критерії нашої роботи.

Довгострокові партнерські відносини з офіційним дилером допоможуть захистити інвестиції та підвищити ефективність бізнесу.

 • Мобільність сервісного обслуговування

Термінова допомога найчастіше здійснюється нашими майстрами у найближчому сервісному центрі, а також безпосередньо на об'єкті, де працює техніка клієнта, у польових умовах. Для цього ремонтні бригади мають необхідне обладнання та запчастини.

 • Першокласна підтримка клієнтів

 Офіційний дилер BULL забезпечує повний спектр високоякісних послуг, починаючи з вибору машини під ваші потреби й вигідних фінансових рішень та закінчуючи післяпродажною підтримкою.

 • Потрібні деталі в потрібний час

Використання оригінальних запчастин гарантує тривалий термін служби машини та збереження високої ефективності.

Екскаватор навантажувач BULL