Асортимент
shopping_cart

Робота без турбот: обирайте гарантійне обслуговування від Європа Авто

Ми знаємо, наскільки важливо для наших клієнтів отримувати максимально швидке та якісне обслуговування. Саме тому ви маєте можливість обрати різні види гарантії від компанії Європа Авто, щоб бути впевненим в надійності вашого транспортного засобу.

 

 

Гарантія на нову спецтехніку BULL MACHINES

Bull Machines гарантує високу якість Вашого транспортного засобу та відсутність дефектів виробничого походження (дефекту матеріалів або складання) протягом гарантійного періоду експлуатації.

Гарантія – одне з найважливіших зобов’язань, які бере на себе компанія BULL та «Європа Авто Трейд» як її офіційний дилер. Упродовж 12 місяців або 2000 мотогодин напрацювання Ви отримуєте професійну підтримку сертифікованих технічних фахівців, які мають усе необхідне обладнання та інструменти для проведення ремонту з дотриманням високих норм якості в максимально короткі терміни.

Гарантійні зобов'язання діють лише при повному дотриманні правил експлуатації та обслуговування відповідно до технічної документації. Ремонт проводиться за допомогою оригінальних запасних частин і витратних матеріалів. Впродовж гарантійного періоду технічне обслуговування (ТО) повинне виконуватися силами спеціалістів сертифікованого сервісного центру.

 

Гарантія на вживаний транспорт

Компанія Європа Авто пропонує вживані транспортні засоби, які відповідають високим стандартам якості. Регулярне сервісне технічне обслуговування є запорукою їх довговічності.

Нам важлива безпека та спокій наших клієнтів, тому додатково до транспортного засобу ви зможете обрати індивідуальний набір послуг відповідно до ваших потреб. Індивідуальні гарантійні умови обговорюються з клієнтом та фіксуються у договорі купівлі-продажу. 

Сервісне та гарантійне обслуговування транспортних засобів проводиться на спеціалізованих сервісних центрах по Україні або виїздними бригадами на території Замовника

 

Потрібна консультація?

Дізнатись деталі гарантійного обслуговування Ви можете за телефоном +38 (096) 009 00 32