Асортимент
shopping_cart

Вантажні автомобілі

Купити вантажний автомобіль

Фірма «ЄвропаАвто» реалізує на замовлення з Європи будівельну та дорожню техніку, автобуси, мікроавтобуси, фури, вантажівки, сідельні тягачі та рефрижератори. Наші фахівці допомагають клієнтам купити вантажну машину відповідно до певних критеріїв: особливості двигуна, країна, з якої необхідно доставити машину, пробіг, рік випуску автомобіля, вид палива та багато інших показників. Ці критерії допомагають купити вантажівку швидше та вигідніше, на відміну від пошуку авто на сайтах оголошень самостійно. Адже для цього потрібно довго переглядати тисячі повідомлень, плутаючись у них та не знаходячи потрібної машини. На вартість вантажної машини впливає рік випуску, марка та модель, стан техніки, оснащеність салону, а також вантажність.

Які вантажні авто з Європи користуються популярністю

Залежно від призначення вантажні платформи можуть бути з :

 • відкритим кузовом,
 • закритим кузовом,
 • тентованим кузовом,
 • ізотермічним кузовом,
 • рефрижератором,
 • самоскидом.

Вантажівки з Європи можуть оснащуватися спеціальними місткостями для перевезення різних рідин, у тому числі й небезпечних. Колісна база вантажної машини може відрізнятися від 4х2 до 8х8, це залежить від призначення вантажівки та потужності двигуна. Так, будівельні або кар'єрні самоскиди найчастіше укомплектовані такими колісними базами, як 4х4, 6х4, 6х6 та 8х6. Шасі або рама вантажівки виконується зі зносостійкого й ударостійкого металу та покривається антикорозійним або нанокерамічним покриттям.

Особливу увагу при конструюванні вантажівки приділяють передачі сили на колеса, тобто КПП та мостів. Міські моделі та моделі для перевезення вантажів відрізняються високим крутним моментом вже на низьких оборотах, що дозволяє зберігати маневреність у місті. КПП самоскидів та будівельних вантажівок проєктуються з малими інтервалами між передатними числами для використання в будь-яких умовах, наприклад, русі завантаженим під гірку або на бездоріжжі.

До списку найвідоміших вантажівок із країн Європи протягом багатьох років входили шведські моделі Volvo та Scania. Наразі до них приєдналися моделі німецьких торгових марок MAN та Mercedes-Benz. Вантажівки DAF, випущені в Голландії, мають не меншу популярність серед покупців. Вантажні авто б/у вказаних вище виробників, які вже мають значний пробіг європейськими дорогами, продовжують служити українським компаніям не один рік. Тому надійність та відмінна якість даної техніки перевірена часом.

Купівля вантажного транспорту в лізинг – чудова можливість оновити автопарк із мінімальними витратами. Нема потреби одразу виділяти з обігу мільйони гривень або звертатися до банків, щоб отримати додаткове фінансування. Ви можете купити новий або з пробігом вантажний автомобіль у лізинг, та з перших днів користування отримувати дохід, а з нього вже виплачувати щомісячні платежі.

Де вигідно купити вантажівки з Європи в Україні

 

Представники фірми «ЄвропаАвто» працюють на ринку продажу та закупівлі вантажного автомобільного транспорту більш як 15 років, тому користуються репутацією вірного ділового партнера. Щороку ми доставляємо сотні конкурентоспроможних та якісних уживаних транспортних засобів нашим замовникам у різні населені пункти України. Наша компанія допоможе швидко і вигідно купити вантажний автомобіль у лізинг чи кредит.

У нашому асортименті широкий вибір вантажних автомобілів з Європи: автопоїздів, кузовів, автоцистерн для перевезення рідкого палива, фургонів, самоскидів, рефрижераторів, змінних шасі, напівпричепів, причепів тощо. Здебільшого, у продажу представлені доступні за ціною надійні європейські торгові марки:

 • DAF,
 • Renault,
 • Мерседес,
 • Volvo,
 • Scania,
 • Iveco,
 • Man.

Ще однією особливістю нашої компанії є індивідуальний підхід до кожного ділового контакту. Наші співробітники будують відносини з постачальниками та замовниками на підставі довіри й доброзичливості.

Ми пропонуємо нашим клієнтам комплексні рішення: широкий модельний ряд транспортних засобів, реалізацію будь-яких технічних рішень, індивідуальний підбір автомобілів з урахуванням особливостей бізнесу, вигідні фінансові умови, технічну та сервісну підтримку на весь період експлуатації, виконання гарантійних та післягарантійних зобов'язань відповідно до стандартів концерну, оригінальні запчастини від виробника. Купити комерційний автомобіль ще ніколи не було так легко та зручно.